پخش و فروش عمده پوشک بزرگسال شورتی و چسبی پوشینه های بی اختیاری سالمند ,

menuordersearch
nini10.ir
(0)
(0)
فروش عمده پوشک بزرگسال

فروش عمده پوشک بزرگسال

نی نی تن مرکز فروش عمده پوشک بزرگسال شورتی و چسبی با قیمت های عالی در تهران و ارسال به شهرهای دیگر می باشد. برای خرید کارتنی پوشینه بزرگسال شورتی در تهران ارسال رایگان داریم .

 

در کذشته یکی از مشکلات بزرگ خانواده ها و افرادی که به دلایل مختلف کنترل بر روی خروج ادرار و مدفوع خود را از دست می دادند ، حفظ بهداشت فردی و بهره مندی از زندگی بی عیب و نقص بود.ممکن است این بی اختیاری بر حسب دلایل مختلف منجمله مشکلات تناسلی ، نخاعی ، آلزایمر، فیبروم رحمی و خونریزی شدید باناوان، پارکینسون CP ،از دست دادن اندام های تحتانی ، خانوم های باردار با مشکلات مادر زادی کلیوی و ... ایجاد می شود.با گذشت زمان و پیشرفت تکنولژی و بهداشت پد های یکبار مصرف بزرگسالان یا همان پوشک بزرگسال در انواع مختلف شورتی و چسبی وارد بازار تولید انبوه شد.

با توجه شرایط جسمانی مانند وزن و نوع کاربرد پوشک بزرگسال چسبی یا پوشک بزرگسال شورتی مورد استفاده قرار می گیرد. ضمن استفاده از انواع پوشینه بزرگسالان شستشوی ناحیه تناسلی و خشک کردن ناحیه برای حفظ بیشتر بهداشت و سلامت فرد الزامی است.

پوشینه های بزرگسال امروزی در لایه های فشرده تر میزان بالاتری از مایعات و بو را در خود نگاه می دارد و با پودر جاذب قوی جذب چشم گیری را در طول شب یا میهمانی فرا هم می کند .

برند های پوشک بزرگسالان

برند های مختلفی در زمینهپوشینه بزرگسال در دنیا فعالیت می کند ، که در هر کشور بسته به شیوع بیماری ها ، اقلیم و وضعیت اقتصادی میزان درخواست در رابطه با انواع برند ها متفاوت است ، فروشگاه پخش عمده پوشک بزرگسال مرادی ( نی نی تن ) طی سالها با توزیع انواع برند های معتبرو کارآمد با ارسال به درب منزل سعی در ارائه ی بالاترین حد از خدمات و کیفیت و سهولت به مشتریان عزیز در سراسر ایران پهناور را داشته است . صد البته تجربیات و پیشنهادات مشتریان عزیز طی این سالها مشاور و راهنمای ارزشمندی برای پیشبرد اهداف این شرکت طی این سالها بوده است.

سفارش مصرف کننده از طریق تنها ثبت در سایت یا تماس تلفنی و یا پیامک و یا واتساپ و تحویل سفارش پوشک بزرگسالان درب منزل باعث می شود پرستاران یا همراهان مددجو دغدغه ی ترافیک ، طرح زوج و فرد یا ازدست دادن وقت گران بها را نداشته باشند .

جهت سفارش پوشینه

برای سفارش فروش عمده پوشک بزرگسال با شماره مندرج در سایت نی نی تن هماهنگ کنید و از تخفیف های خرید عمده با خبر شوید

سلامتی همه بزرگواران آروزی قلبی ماست .

لینک های خرید

خرید پوشک بزرگسال شورتی

خرید پوشک ابری فلکس 

خرید پوشک ایزی لایف

خرید پوشک بزرگسال جان پد

whatsup

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagramtelegramwhatsup