menuordersearch
nini10.ir

همه چیز در باره پوشک بزرگسال شرکت آبنا پوشک بزرگسال ابری فلکس شورتی و پوشک بزرگسال ابری فورم چسبی ,

مشاهده سبد خرید

تومان
googletelegraminstagram
برای سفارش با شماره 09123271157
09123271157
هماهنگ شود .
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ سه شنبه
(0)
(0)
همه چیز در باره پوشک بزرگسال شرکت آبنا پوشک بزرگسال ابری فلکس شورتی و پوشک بزرگسال ابری فورم چسبی
همه چیز در باره پوشک بزرگسال شرکت آبنا  پوشک بزرگسال ابری فلکس شورتی و پوشک بزرگسال ابری فورم چسبی

پوشک بزرگسال ابری فلکس

این نوع پوشک بزرگسال را می توان به عنوان یکی از محصولات راحت و فوق العاده انحصاری معرفی کرد. در واقع این نوع پوشک شورتی علاوه بر راحتی بی نظیری که در طراحی مناسب خود دارد احساس اعتماد به نفس را در مصرف کنندگان ایجاد کرده و با داشتن خاصیت الاستیکی و کشسانی مناسب به عنوان یک محصول راحت و استاندارد، قابلیت استفاده گسترده ای را برای مصرف کننده فراهم می کند.

پوشک بزرگسال ابری فلکس با خواص بی نظیری مانند هسته سوپر جاذب با قدرت جذب بی نظیر، کاربرد مواد مطلوب برای جلوگیری از نشت، سیستم مناسب برای جلوگیری از ایجاد بو، کمربند الاستیکی فوق العاده راحت، نشانگر رطوبت و همین طور طراحی مناسب برای ایجاد هوای مناسب و تهویه مطلوب برای سلامتی پوست که در ساختار داخلی پوشک مورد توجه قرار گرفته است در مدل های مختلفی با ظرفیت جذب متنوع عرضه می شوند. این پوشک برای افرادی که دچار آلزایمر یا زوال عقل هستند و نمی توانند به هر دلیل کنترلی بر روی ادرار خود داشته باشند بسیار مناسب می باشد. پوشک بزرگسال ابری فلکس برای استفاده در شب بسیار مناسب می باشد و می تواند از نشت به میزان زیادی جلوگیری کند و حتی برای نگهداری رطوبت سنگین نیز یک انتخاب خوب محسوب می شود.

تنوع در سایزهای مختلفی که برای پوشک بزرگسال ابری فلکس وجود دارد سبب می شود که با در نظر گرفتن جوانب مختلف بتوان بهترین انتخاب را از بین محصولات موجود این شرکت داشت.

41086.jpg

پوشک بزرگسال ابری فورم شرکت آبنا

پوشک بزرگسال ابری فورم دارای طیف کاملی از محصولات برای بی اختیاری های متوسط تا شدید می باشد و

طراحی این محصول به گونه ای در نظر گرفته شده است که می تواند میزان نشت را به حداقل مقدار ممکن رسانده و اطمینان مصرف کننده را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. این محصول توسط شرکت آبنا ارائه می شود و در اندازه های مختلف به فروش می رسد تا مشتریان بتوانند نوع دلخواه را خریداری کنند. محصولات این شرکت علاوه بر داشتن کیفیت بالای ساختاری با حداقل میزان نشت ممکن ارائه می شود و طراحی آنها بسیار حرفه ای و سخت گیرانه صورت گرفته است. به عبارتی بهترین نوع عملکرد از یک پوشک بزرگسال را می توان از پوشک بزرگسال ابری فورم انتظار داشت.

وجود پوشش خارجی برای این نوع پوشک که به صورت پارچه ای می باشد یکی از فاکتورهای مهمی است که سبب راحتی آن به هنگام استفاده می شود. پوشک بزرگسال ابری فورم در اندازه های مختلف ارائه می شود و حتی برای افرادی که کمر آنها دارای سایز بزرگ می باشد نیز تمهیداتی اندیشیده شده و محصول مناسب تولید و ارائه گردیده است.

 

پوشک بزرگسال ابری فلکس l3

این نوع پوشک یک محصول بی نظیر به لحاظ راحتی و انعطاف مناسب می باشد. پوشک بزرگسال ابری فلکس l3

 مورد آزمایش بر روی انواع پوست جهت رعایت نکات ایمنی و حفظ سلامتی در بالاترین استانداردهای ممکن قرار گرفته است و تست حساسیت برای آن به صحیح ترین شکل ممکن انجام شده است.

عملکرد این نوع پوشک به گونه ای است که تنفس مناسب برای پوست ایجاد می شود و به دلیل وجود این خاصیت امکان ایجاد عفونت و یا مشکلات پوستی از بین خواهد رفت.

ویژگی هایی از قبیل انعطاف پذیری و نرمی فوق العاده برای این نوع پوشک شو.رتی سبب می شود که به راحتی به عنوان یک لباس زیر مناسب مورد توجه قرار بگیرد. پوشک بزرگسال ابری فلکس l3 محصول کشور دانمارک است که دارای کیفیت ساختاری بالا بوده و مورد تایید پزشکان می باشد. قابلیت کشسانی بالا سبب می شود که پوشیدن و درآوردن این محصول به سادگی و راحتی خیلی زیاد ممکن شود از این رو فرد به تنهایی می تواند در صورت نیاز اقدام به تعویض آن نماید. این نوع پوشک با داشتن عصاره چای سبز در ساختار خود سبب انتشار بوی مطبوع و مناسب می شود تا در نهایت بوی بد از آن ساطع نشود.  

سطح جذب بالا و ایجاد یک سطح خشک برای پوستی که در تماس با رطوبت است و سیستمی که برای جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع در این محصول تعبیه شده است آن را با ویژگی های منحصر بفردی همراه می سازد. این پوشک برای سایز کمر با اندازه 100 تا 150 سانتی متر مناسب می باشد.

پوشک بزرگسال ابری فلکس l3به راحتی روی پوست قرار می گیرد و از ایجاد زخم و ناراحتی های احتمالی بر روی پوست جلوگیری می کند.

 

پوشک بزرگسال ابری فلکس l1

این نوع پوشک ابری فلکس نیز مانند محصولات دیگر از این شرکت دارای ویژگی الاستیکی مناسب و انعطاف مطلوب است تا در هنگام استفاده راحتی فوق العاده ای برای پوست مصرف کننده به ارمغان آورد. ویژگی هایی با عنوان نرمی بسیار زیاد و سیستم خشکی مناسبی که در پوشک بزرگسال ابری فلکس l1 وجود دارد سبب می شود که تنفس در حد مطلوب برای پوست ایجاد شود و امنیت به لحاظ وجود نشتی در آن تامین گردد.

نکات لازم به لحاظ حفظ سلامت در تولید این محصول رعایت شده است. طراحی پوشک بزرگسال ابری فلکس l1 به صورت منحصر بفرد برای افرادی مناسب می باشد که هنگام فعالیت های بدنی شدید ممکن است با مشکل مواجه شوند. قدرت نرمال برای طراحی این نوع پوشک سبب می شود که به عنوان یک انتخاب خوب برای بزرگسالان باشد.

پوشک بزرگسال ابری فلکس l1 به عنوان یک پوشک سایز بزرگ دارای همه استانداردهای مناسب برای تولید و عرضه می باشد. قیمت مناسب برای این محصول سبب مقرون به صرفه شدن آن برای مصرف کنندگان خواهد شد.

 

پوشک بزرگسال ابری فلکس m1

این محصول یکی از انواع پوشک می باشد که با داشتن طراحی مدرن و قدرت جذب بالا سطح گسترده ای از نیاز به کاربرد آن را پوشش می دهد. این پوشک شورتی برای افرادی که می خواهند فعالیت های روزمره خود را به شکل مناسب حفظ کننده یک انتخاب ایده آل محسوب می شود. قابلیت های موجود در پوشک بزرگسال ابری فلکس m1 با رعایت نکات مناسب سبب ارائه یک محصول بی نظیر و منحصر بفرد می شود. این پوشک برای سایز کمر با اندازه 70 تا 110 سانتی متر یک انتخاب مطلوب و خوب می باشد. طراحی این نوع پوشک شورتی بزرگسال برای بی اختیاری های ادراری به صورت حرفه ای می باشد.

قابلیت تبادل مناسب برای هوا در این محصول سبب می شود تا نگرانی مصرف کنندگان از بابت استفاده از آن تا میزان قابل توجهی کاهش یافته و اقدام به خرید و استفاده مجدد از این محصول بیشتر خواهد شد. نخ های لایکرا که در طراحی پوشک بزرگسال ابری فلکس m1 به کار رفته است سبب می شود که این پوشک به شکل مناسبی بر روی بدن فیت شود و برجستگی های زشت از روی لباس مشخص نباشد به همین دلیل این محصول یکی از انتخاب های مناسب برای افراد و افزایش اعتماد بنفس در آنها می باشد. اگر سایز مناسب از این پوشک انتخاب شود می توان ویژگی های مناسب آن را با ایده آل ترین حالت ممکن در آن مشاهده نمود.

پوشک بزرگسال ابری فلکس m3

بهینه سازی مطلوبی که در مورد تولید پوشک بزرگسال ابری فلکس m3 به کار رفته است سبب بالا رفتن قدرت جذب و جلوگیری از ایجاد نشتی در آن می شود در نهایت از نشت رطوبت ممانعت کرده و می تواند پوست را سالم و خشک نگه دارد. وجود این ویژگی خاص و متفاوت در طراحی و عرضه آن سبب می شود که پوست مدتی طولانی در تماس با رطوبت و ادرار قرار نگیرد. در مورد مواد اولیه کاربردی در این محصول و تست حساسیت پوستی که بر روی آن انجام شده است می توان گفت که قادر است سلامتی و ایمنی را از کاربرد آن تضمین کند. سایز کمر مناسب برای استفاده از این محصول 70 تا 110 سانتی متر می باشد.

استانداردهای بین المللی موجود در تولید پوشک بزرگسال ابری فلکس m3 مورد توجه می باشد از این رو آسودگی و راحتی خیال به هنگام خرید و مصرف آن به وجود خواهد آمد. این پوشینه با داشتن ویژگی های کیفی در حد بسیار بالا می تواند از انتشار بوی نامطبوع جلوگیری کرده و اعتماد بنفس مصرف کنندگان را به میزان قابل توجهی افزایش بدهد.

 

 

 پوشک بزرگسال ابری فلکس xl

به عنوان یک لباس زیر کاربردی که می تواند بی اختیاری های ناشی از ادرار را کنترل کرده و به خوبی جذب کند می توان پوشک بزرگسال ابری فلکس xl را نام برد. برش مناسب در طراحی ظاهری و ساختاری این محصول می تواند راحتی را برای هنگامی که فرد فعالیت های شدید بدنی انجام می دهد به ارمغان آورد. این نوع پوشک شورتی بزرگسال توسط FSC تایید شده است و دارای همه استانداردهای لازم برای تولید پوشک می باشد. جذب بالا برای رطوبت در هر مقداری که باشد یکی از خصوصیات متمایز کننده ای محصول می باشد.

این پوشک با داشتن سایز بزرگ به عنوان یک پوشینه باکیفیت و کارآمد شناخته می شود. قدرت جذب عالی برای این محصول سبب شده که به عنوان یکی از انتخاب های اولیه برای مصرف کنندگان تلقی شود.

 

پوشک بزرگسال ابری فلکس s1

این پوشک بزرگسال با نرمی و راحتی بالا امکان تنفس راحت تری را برای پوست بدن فراهم می آورد. کاربرد پدهای مناسب در ساختار این نوع پوشک سبب می شود که دارای موانع نشتی به بهترین شکل ممکن باشد. شاخص هایی که بر روی ساختار ظاهری پوشک بزرگسال ابری فلکس s1 وجود دارد موجب می شوند که زمان نیاز به تعویض آن در زمان مناسب مشخص شود تا پوست احساس ناراحتی نداشته باشد.

پوشک بزرگسال ابری فلکس s1 با داشتن سایز کوچک اما کیفیت بالا و داشتن یک پوشش مناسب برای ایجاد قابلیت تبادل هوا یکی از محصولات کاربردی این برند محسوب می شود.

 

پوشک بزرگسال ابری فلکس s2

طراحی این پوشک به صورت حرفه ای سبب شده که مصرف کنندگان احساس راحتی و عزت نفس بیشتری را در خود احساس کنند. در واقع نشانگر رطوبت زمان تعویض را نشان می دهد و از بی اختیاری های موجود محافظت می کند. هسته جاذب پوشک بزرگسال ابری فلکس s2از پلیمرهای فوق العاده جذاب تشکیل شده است که می تواند مایع را با سرعت بالا جذب کرده و باعث کاهش تحریکات موجود روی پوست بدن خواهد شد. با وجود ترکیبات ساختاری مناسب در این پوشک رطوبت به سرعت جذب می شود و خطر نشت به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

یکی از موارد مهمی که در پوشک بزرگسال ابری فلکس s2  وجود دارد حساسیت و دقت در کاربرد مواد اولیه برای ایجاد یک ساختار مناسب می باشد تا پوست در بهترین شکل ممکن سالم بماند و زخم یا سایر ناراحتی های پوستی در تماس با این محصول ایجاد نشود. برای انواع پوست های حساس می توان از این نوع پوشک با اندازه های مختلف موجود استفاده کرد.

 

پوشک بزرگسال ابری فورم متوسط و لارج

پوشک بزرگسال ابری فورم در اندازه های متوسط و لارج دارای ویژگی های منحصر بفردی می باشد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد. در واقع برند ابری فورم محصولاتی را با طیف گسترده از نظر جذب و کیفیت بالا ارائه می نماید تا قابل استفاده برای افرادی باشد که به هر دلیل دچار بی اختیاری در  و بی اختیاری در نگهداری ادرار هستند. برای این که بتوان حداقل میزان ممکن از نشتی و حفظ خشکی را روی پوست تجربه کرد می توان پوشک بزرگسال ابری فورم متوسط و لارج را انتخاب کرد. وجود کیفیت بالا به لحاظ ساختاری و مواد اولیه مرغوب که در تولید این نوع پوشک در نظر گرفته شده است می تواند ضمانتی برای حفظ سلامت پوست در بهترین شکل ممکن باشد. اندازه های مناسب و همین طور قابلیت های بالایی که برای این محصولات وجود دارد سبب ارائه و فروش پوشک بزرگسال ابری فورم به صورت مناسب می شود.

پوشک بزرگسال ابری فورم از انواع پوشک چسبی بسیار مناسب است که می توان آن را به نوعی از بهترین انواع پوشک چسبی در دنیا در نظر گرفت.

وجود لایه های اضافی که برای قسمت های مختلف پوشک بزرگسال ابری فورم از جمله کناره ها و امتداد آن در نظر گرفته شده است سبب می شود که میزان نشت رطوبت به شکل قابل توجهی کاهش یابد به همین دلیل این محصول به عنوان یک انتخاب متمایز مورد توجه بسیاری از افراد می باشد.

 

 پوشک بزرگسال ابری فلکس
پوشک بزرگسال ابری فلکس l1
 پوشک بزرگسال ابری فلکس m3
پوشک بزرگسال ابری فلکس
 پوشک بزرگسال ابری فلکس m1
پوشک بزرگسال ابری فلکس m1
 پوشک بزرگسال ابری فلکس متوسط  M3
پوشک بزرگسال ابری فلکس متوسط
 پوشک بزرگسال ابری فلکس بزرگ
پوشک بزرگسال ابری فلکس l3
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
جستجو
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز