menuordersearch
nini10.ir

مطالب آموزندهl

جستجو
۱۳۹۵/۳/۲۴ دوشنبه
(0)
(0)
مطالب آموزندهl
مطالب آموزندهl
 
 
 
 
به گزارش «تابناک با تو»، تدوام در مصرف پای مرغ، می تواند در درمان یا پیشگیری از این بیماری ها کمک بسیاری به ما کند از جمله:
 
آرتروز یا همان پوکی استخوان را درمان کند.
راشیتیسم یا همان نرمی استخوان را بهبودی می بخشد.
 
پای مرغ از دچار شدن به دیسک کمر تا حدودی و تا حد بسیاری از خراب شدن دندان ها جلوگیری می کند.
 
نکته: جذب کلسیم مستلزم وجود پتاسیم است و خوردن روزانه 4 تا 6 خرما برای کمک به این روند بسیار عالی است.
 
یک ساعت قبل تا 3 ساعت بعد از خوردن پای مرغ به هیچ عنوان نوشابه، چای و قهوه نخورید و یا در کل بهتر است چیزی نخورید.
 
پای مرغ به دلیل نداشتن گوشت، هورمون های تزریقی به آن اثر نمی کند.
 
منبع تابناک
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
 
چهارشنبه 7 مرداد 1394 :: نویسنده : رضا مهاجر
 
راستی اگر بر خلاف خواسته و میل درونی تان رفتار شود شما چه می کنید؟ آیا می توانید در این گونه موارد بی تفاوت باشید؟ کودک هم به طور معمول از کسی که به او ضربه و لطمه زده است کینه به دل می گیرد و هرگز او را از یاد نمی برد . می دانیم که کودکان زودرنج تر و حساس تر از بزرگسالان هستند . گرچه بچه ها به خاطر کوچکترین مسائل حتی با هم گلاویز می شوند ولی خیلی زود با هم آشتی می کنند و بعد با یکدیگر هم بازی می شوند . می بزرگتر ها جهان مان پربار تر می شد اگر می توانستیم از کودکان همین یک درس را فرا بگیریم . شداید و سختی های زیادی که امروز گریبان گیر تمام جوامع بشری شده است بیشتر از این جا سرچشمه می گیرد که انسان خصیصه ی چشم پوشی از خطای دیگران را از یاد برده است . کودکان هر چند این هنر را دارند که با بچه های هم سن و سال خود خیلی زود کنار بیایند و از خطاهای آن ها چشم بپوشند ، ولی در مورد برخورد با بزرگتر ها حساس تر عمل می کنند . 
آن ها دوست دارند اولیا و مربیان را موافق با خود بیابند و مایل اند که بزرگتر ها به طور کلی برایشان ارزش قائل شوند. اگر این تمایل درونی جریحه دار شود ودکان چاره ای نمی بینند که در مقابل تهاجمات به کینه توزی روی آورند و در صدد برآیند تا روزی انتقام بگیرند . هر چند که غالب آن ها بعد از مدتی قضیه را ظاهرا فراموش می کنند.
بسیاری از کارشناسان امور تربیتی با تمام وجود در امر تعلیم و تربیت مخالفت خود را با تنبیه های بدنی اعلام داشته اند و بر این باورند که تنبیه بدنی در مورد کودکان باید از محیط زندگی آن ها به خصوص در منزل و مدرسه محو شود . انسان لااقل موظف است در این مورد  خود را با پیشرفت ها و اکتسافات جهان امروز وفق دهد زیرا اثرات تنبیه نه تنها کودکان ما را گرفتار عواقب شوم می کند ، بلکه اولیا و مربیان را که از علم تعلیم و تربیت آگاهی کافی ندارند به کج راه می کشاند.
 
برگرفته شده از کتاب : چرا تنبیه ؟ اثر دکتر عبدالله مجوزی
منبع
نوع مطلب :
برچسب ها : تنبیه کودک،
لینک های مرتبط :
 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
گالری تصاویر