menuordersearch
nini10.ir

چرا پوشک پمپرز لهستان (پریموم کیر )، واقعا ویژه است؟

جستجو
۱۳۹۶/۳/۳۰ سه شنبه
(0)
(0)
چرا پوشک پمپرز لهستان (پریموم کیر )، واقعا ویژه است؟
چرا پوشک پمپرز لهستان (پریموم کیر )، واقعا ویژه است؟
چرا پوشک پمپرز لهستان (پریموم کیر )، واقعا ویژه است؟
آیا این پوشک را می شناسید؟ خب، در واقع نه. نام تجاری جدید پوشک محافظ ویژه ی پمپرز ( یا همان پوشک پمپرز لهستانی ) خیلی طولانی تر از نام پوشک پمپرزی است که شما آن می شناسید و دوستش دارید. این محصول جدید برتر می باشد! امروز من 6 دلیل بیان می کنم تا نشان دهم چرا پوشک جدید محافظ ویژه ی پمپرز (پمپرز لهستانی ) واقعا ویژه است و چرا پمپرز "بهترین محافظ" پوست می باشد.
آیا  قول مادرانه به کودک خود  داده اید؟ من سال هاست که قول مادرانه می دهم.  از قول های  احساساسی و عشق ورزیدن گرفته  تا  قول های عملی مانند پرداخت شهریه ی دانشگاه فرزندم دریغ نکردم  تا بهترین مادر برای فرزندانم باشم. داشتن 2 فرزند با پوست حساس، من را با اهمیت محافظت از نرمی پوست کودک بینهایت آگاه کرده است. حالا با وجود پوشک محافظ ویژه ی پمپرز، می توانم سر قولم برای کودک 2 ساله ام بمانم. در واقع برای همین اینجا هستم تا دلیل علاقه ام به این پوشک جدید را بگویم!
1. پوست حساس کودک را خشک نگه می دارد
کاملا مشخص است که پوست دختر بچه ی من حساس است. یک روز خیس ماندن پوست او می تواند باعث شود که بسیاری از شب ها پوست کودک دچار جوش های شدیدی بشود. پوشک جدید محافظ ویژه ی پمپرزیا پمپرز پریموم کیر  دارای خط ویژه ی داخلی است، که رطوبت را جذب می کند و آلودگی ها را از پوست کودک شما دور می کند و همچنین کمک می کند تا زمان طولانی تری پوشک خشک بماند. من حتی خیلی سریع متوجه شدم که چقدر به این تغییرات کوچک در پمپرز جدید احتیاج داشته ام. با این محصول، دیگر پوست دختر من خشک می ماند و در فصل تابستان زمان بیشتری را می تواند برای بازی صرف کند.
2. جنس نازک قابل تنفس
این پوشک سبک ترین و باریک ترین پوشکی است که تاکنون استفاده کرده ام. حتی باورم نمی شود که هر کدام از آنها چقدر حجیم می شدند! اما با فرمول به خصوص مواد قابل تنفس، کودک شما حداکثر گردش هوا را بر روی پوست خود حس می کند و پوست حساس کودک را در کنترل قرار می دهد.
3. تست در طول شب
باید بگویم که بلافاصله پس از گرفتن پمپرز جدید در دستم واقعا نگران شدم. چگونه پوشک به این نازکی و سبکی می تواند تمام شب همه چیز را جذب کند؟ راز این پوشک در داخل آن است. پوشک محافظ ویژه ی پمپرز دارای کانال های اضافی برای توزیع رطوبت به طور مساوی در پوشک است، که تا 12 ساعت اجازه ی حفاظت بدون نشت را می دهد! دختر بچه من با این پوشک توانست تمام طول شب را خشک و با کمترین حجم پوشک سپری کند! دوستش دارم!
4. نشانگر رطوبتی که شما دوستش دارید
آیا به خط آبی آن زیاد توجه کرده اید؟ من به شما می گویم! نشانگر رطوبت در جلو پوشک پمپرز لهستان من را از بیدار کردن و بسیاری از بحران های کودک نجات داده است. درست مثل پمپرز سوودلرز، پوشک محافظ ویژه ی پمپرز دارای خط نشانگر رطوبت زرد رنگ در قسمت پایین جلوی پوشک است. زمانی که این خط مرطوب شد به رنگ آبی درمی آید و باعث می شود که شما متوجه شوید چه زمانی پوشک کودک خود را تعویض کنید.
5. ضد حساسیت
پمپرز واقعا به همان اندازه که من در مورد پوست حساس کودکم مراقبت هایی انجام می دهم مراقبت آن است! این پوشک ضد حساسیت، تمام چیزهایی را که نباید در پوشک کودکان باشد را به همین سادگی دور نگه می دارد.  
6. معطر بودن پمپرز مانند قبل
عاشق بوی عطر پوشک پمپرز لهستان هستید؟ من هم همینطور! بوی عطر ملیح و تازه ی پوشک جدید محافظ ویژه ی پمپرز واقعا من را به یاد دوران نوزادی فرزندم که "بوی نوزاد " می داد می اندازد. الهی! ویژگی ضد حساسیت بودن آن به این معنا نیست که شما نمی توانید از این عطر و بوی فوق العاده در طولانی مدت لذت ببرید.
آماده اید که این پوشک "ویژه" را داشته باشید؟ پوشک جدید محافظ ویژه ی پمپرز در حال حاضر در وال مارت موجود است. با پمپرز من می توانم به خشک و نرم نگه داشتن پوست کودکم کمک کنم. از دنبال کردن وال مارت پمپرز از طریق توییتر مطمئن باشید و بحث های پوشک محافظ ویژه ی پمپرز را می توانید در هشتک #MothersPromise (قول مادرانه) دنبال کنید.
 
 پمپرز لهستان
پمپرز لهستان
پمپرز لهستانی
پمپرز لهستانی
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
گالری تصاویر