پخش عمده پوشک بزرگسال شورتی جان پد canped

مرکز پخش عمده پوشک بزرگسالان شورتی جان پد ( کن پد ) canped در تهران و ارسال به کلیه شهرهای ایران با حدقل زمان ممکن، فروشگاه مرادی مرکز تخصصی فروش عمده پوشک بزرگسالان شورتی و چسبی در ایران است، برای خرید پوشینه شورتی بی اختیاری بزرگسالان کن پد کافی است با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید و از قیمت های عمده و تخفیف های ویژه با خبر شوید، قابل توجه داروخان داران و کالاپزشکی های عزیز مراکز معتبر فروشگاه مرادی در صورت خرید خوب چک 15 تا 25 روزه با قیمت نقدی می‌گیرد.

انواع پوشینه بزرگسال جان پد 

پوشک بزرگسالان جان پد مدل شورتی و چسبی دارد عبارتند است از :

پوشک شورتی کن پد یک از اران ترین پوشینه شورتی های بازار است. ضمن آن که مقرون به صرفه و اقتصادی است، کیفیت قابل قبولی دارد. مدل شورتی پوشک جانپد دراری لطافت و نرمی مناسبی است. دارای پودر جاذبی با قدرت جذب بالا است.

پوشینه های شورتی جان پد در 4 سایز زیر ارائه شده است :

 

پوشک بزرگسال چسبی کن پد یکی از بهترین پوشینه بزرگسالان مدل چسبی است. در دو نوع بسته بندی تعداد کم و تعداد بالا به بازار عرضه می‌شود. پوشک بزرگسالان چسبی جان پد در بسته بندی 30 عددی است و بسیار مقرون به صرف و در عین حال با کیفیت است. کن پد چسبی تعداد کم در بسته بندی لارج 8 عددی و متوسط ده عددی می‌باشند. قدرت جذب مدل چسبی پوشک بی اختیاری از مدل شورتی آن قدرت جذب بالاتری دارد.

این پوشیک بزرگسالان  در سه سایز مختلف تولید شده است. کان پد چسبی لارج در بسته 30 عددی است، مناسب دور کمر 80 تا 110 سانتی متر تولید شده است، کن پد چسبی متوسط نیز 30 تایی است و مناسب دور کمر 80 تا 110 سانتی متر تولید شده است.سایز ایکس اسمال جانپد چسبی canped xs را پوشک شب ادرای نیز گفته می‌شود.

 برای اطلاع از قیمت های عمده پوشک بزرگسالان با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

لینک خرید جان پد